Про нас

Вітаємо вас на сайті компанії ASTRA GROUP - надійного партнера з 22-річним досвідом роботи і лідера в наданні комплексних рішень для торгових мереж, промислових об'єктів, агропромислового комплексу та переробних галузей.

У 2015 році ми об'єдналися з компанією "Модерн-Експо" - великим виробником і постачальником торгового обладнання (завод знаходиться в Луцьку). Це дало нам нові суттєві переваги: з'явилася можливість дуже швидко виготовляти необхідну кількість обладнання під конкретний проект будь-якої складності і масштабу, незалежно від географічного розташування об'єкта замовника.

На заводах в Луцьку і Верхньодніпровську виготовляють таку продукцію, яка відповідає світовим стандартам якості:
- торгові стелажі і касові бокси;
- обладнання з нержавіючої сталі;
- складські стелажі і POS-обладнання;
- системи проводки і холодильне обладнання;
- двері, камери, агрегати, холодильні камери та інше.

Два підприємства, об'єднавши свої можливості, виконують весь комплекс робіт і послуг з оснащення об'єкта технологічним обладнанням та впровадження на ньому повного комплексу енергоефективних інженерних систем.

Якщо об'єкти знаходяться на етапі модернізації, закриття або переміщення, ми готові виконати демонтаж обладнання, якісне маркування, упаковку і навантаження, транспортування, відповідальне зберігання, облік і дефектовку (при необхідності), відновлення і модернізацію, комплектацію та доставку на новий об'єкт, монтаж і пусконаладку. Також готові прийняти модернізований об'єкт на сервісне обслуговування.

Компанія має власні потужності по відновленню і модернізації холодильного та торгового обладнання з ділянками збірки, порошкового фарбування обладнання. Для надання послуг відповідального зберігання є в наявності сучасне складське приміщення площею 10 тис. кв.м.

Для автоматизації вантажно-розвантажувальних робіт використовуються сучасні електричні та дизельні навантажувачі. Наша надійна спеціалізована автомобільна техніка дозволяє організувати перевезення негабаритних і великовагових вантажів вагою до 25 т. Компанія має власний автопарк, в складі якого понад 40 машин. Всі авто обладнані GPS датчиками, що дозволяє завжди знати про місце знаходження вантажу, що доставляється. Одночасно на різні об'єкти замовника можуть виїжджати більше 15 бригад.

На рахунку компа
нії - понад 3 тисячі виконаних проектів різного рівня складності та масштабу (оснащення необхідним устаткуванням як маленьких магазинів, так і гіпермаркетів площею понад 5 тис. кв.м). Також маємо досвід в обладнанні складських приміщень висотою до 12-15 м і площею понад 17 тис. кв.м.

Один з напрямків діяльності - сервісне обслуговування інженерних систем і обладнання. На сервісі компанії - більше 400 об'єктів по всій Україні. Ми працюємо з вітчизняними та світовими торговельними мережами - Метро, Ашан, Макдональдс, Велика Кишеня, Сільпо, Брусничка, Гостинний Дім, Фуршет, Караван і багато інших.

Центральний офіс ASTRA GROUP знаходиться в Верхньодніпровську, де функціонує власний навчальний центр, який готує фахівців, здатних комплексно виконувати свої роботи на високому рівні.

Переваги роботи з нашою компанією:
- європейський досвід виробників;
- компетентність проектувальників;
- кваліфікація монтажників;
- цілодобова підтримка диспетчерів;
- своєчасне, швидке реагування сервісних фахівців на аварійну ситуацію.

Замовити комплексні рішення енергоефективних інженерних систем - ваше правильне і виважене рішення. Сподіваємося на довгострокове взаємовигідне співробітництво!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Холодильне обладнання, торгові стелажі, обладнання для зберігання овочів і фруктів - ТОВ "Астра"
(основний офіс)

Україна, Дніпропетровська, м. Верхньодніпровськ, вул. Титова, будинок 37

Питання і відповіді

Яку скриню морозильну для магазину порекомендуєте, щоб було автоматичне відтавання снігової шуби?

21 вересня 2016 в 09:35 відповідей: 1

Регулярне автоматичне відтавання снігової шуби зі збереженням постійної температури продуктів (завжди нижче -15 °C) можливо в морозильних скринях фірми…

 
 

Що потрібно для того, щоб почати будівництво овочесховища? Що входить у вартість?

21 вересня 2016 в 09:32 відповідей: 1

Для початку будівництва овочесховища під ключ, яке можна замовити в компанії "Астра", бажано попередньо обстежити ділянку. Його краще вибирати недалеко…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги